19.4 C
Skopje
14.5.2021 - 0:34

Ознака: Tамара Тодевска

Tамара Тодевска – една од водителките на регионалната музичка манифeстација МАС

Сѐ е подготвено за вечерашното доделување на наградите на регионалната музичка манифестација МАС, која ќе се одржи во белградската „Штарк арена“. Преносот почнува во...