7.8 C
Skopje
16.10.2021 - 8:18

Ознака: Aлијанса и Алтернатива

Aлијанса и Алтернатива: Сѐ уште не сме во преговори со Заев

Коалицијата Алијанса за Албанците – Алтернатива на прес-конференција рекоа дека засега немале средби со СДСМ и лидерот Заев околку евентуалното коалицирање. Се одржале неколку...