12.8 C
Skopje
17.10.2021 - 22:43

Ознака: 929

Билтен

Уапсени две лица поради поседување марихуана Полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Скопје, во Градскиот парк го лишиле од слобода Б.С. (31) од Скопје,...

УЕФА не планира измени во квалификациите за ЛШ

Европската фудбалска унија (УЕФА) инсистира дека не размислува за какви било измени во квалификациите за пласман во Лигата на шампионите (ЛШ). - УЕФА никогаш не...