22.5 C
Skopje
18.9.2021 - 0:31

Ознака: 7-3

Срамниот пораз од Атлетико не го загрижува Зидан

Реал Мадрид доживеа дебакл од Атлетико Мадрид, во натпревар одигран во САД во рамките на Меѓунардониот куп на шампионите. Иако се работи за подготвителен...