Ознака: 20-годишна девојка

Дваесетгодишна девојка загина во сообраќајка

Дваесетгодишна девојка загина во сообраќајна несреќа откако со автомобил излетала од патот. Според информациите на МВР, несреќата се случила утринава околу 07.15 часот на автопатот...