19.8 C
Skopje
20.6.2021 - 0:03

Ознака: 18-годишна девојка

Нападната 18-годишна девојка на паркинг на Средно Водно

Осумнаесетгодишна скопјанка пријавила во полиција дека доцна синоќа била физички нападната на паркингот на Средно Водно. Според пријавеното, нападот го извршила 33-годишна жена со иницијали...