10.8 C
Skopje
3.12.2021 - 15:23

Ознака: 157.000 евра

Јанева за време на мандатот добила 157 илјади евра, надвор од...

Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева, за време на својот мандат, зела вкупно 157.000 евра надвор од редовната плата, покажуваат официјалните информации од базата „Отворени...