Ознака: 14-годишно дете

Четиринаесетгодишно дете возејќи мотор се судри со автомобил во Кочани

Четиринаесетгодишник управувајќи мотор се судри со автомобил доцна синоќа на место викано ,,Подлошка крстосница“ во Кочани. „Несреќата се случи помеѓу патничко моторно возило ,,бмв“ со...