18.3 C
Skopje
19.8.2019 - 0:23

Ознака: 13-годишник

Избоден 13-годишник пред бурекџилница во Чаир

Тринаесетгодишно момче од Скопје било нападнато пред бурекџилница во скопската населба Чаир во вечерните часови на 20 мај. Како што информираат од МВР, пред угостителскиот...