12.8 C
Skopje
3.12.2021 - 9:05

Ознака: 1 јуни

Враќањето на работа не важи за болните и за родители со...

Владината одлука од вчерашната 57-ма седница за враќање на работа од 1 јуни не важи за хронично болните и за родителите кои имаат деца...