16.8 C
Skopje
23.9.2021 - 14:38

Ознака: Џеј Роуч

Шарлиз Терон, Никол Кидман и Маргот Роб во „Секс-скандал“

Новиот филм на режисерот Џеј Роуч и на сценаристот и продуцент Чарлс Рандолф, „Секс-скандал“ (Bombshell), моментно е во центарот на вниманието на љубителите на...