31.1 C
Skopje
19.8.2019 - 15:04

Ознака: Џејмс Апатурај

Шекеринска – Апатурај: НАТО силно ја поддржува Македонија во процесот на...

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска имаше работна средба со заменикот-помошник генерален секретар на НАТО за политички прашања и безбедносна политика, Џејмс Апатурај, која...