Ознака: Џенифер Анистон

Џенифер Анистон глуми мајка во комедијата „Кнедла“

Објавен е првиот трејлер за претстојната комедија „Кнедла“, која се темели на романот на писателката Џули Марфи од 2015 година. Сценариото за филмската адаптација...