-0.2 C
Skopje
16.1.2022 - 19:10

Ознака: џеб

ВМРО-ДПМНЕ: 250 евра казна ако пиеш кафе, а не си вакциниран...

Заев и Филипче со своите фашизоидни мерки удрија по џебот на граѓаните, обвинуваат од ВМРО-ДПМНЕ. - Миленичката на Заев, директорката на Државниот пазарен инспекторат (ДПИ),...

Струјните шокови удираат најмногу по џебот на граѓаните

Прекините во снабдувањето со електрична енергија фатални за апаратите за домаќинство Испадите во електроенергетскиот систем претставуваат сериозна закана по електричните уреди, кои можат да откажат...