19.8 C
Skopje
28.9.2021 - 11:05

Ознака: Јуниори

Јуниорите од денеска во Маврово

Македонската машка јуниорска ракометна репрезентација, денеска заминува за Маврово, каде што во следните седум дена ќе ја реализира втората фаза од подготовките за учество...