3 C
Skopje
18.11.2018 - 13:47

Ознака: ЈП Водовод и канализација

Саниран дефектот на ул. „Теодосиј Гологанов“ во Скопје

ЈП Водовод и канализација соопшти дека е саниран дефектот на ул. „Теодосиј Гологанов“, наспроти фабриката „Реплек“, посочувајќи дека водоснабдувањето е нормализирано во 13:45 часот. Како што...