Ознака: Јелена Жугиќ

СДСМ: Снимката со Жугиќ потврди дека ВМРО-ДПМНЕ е против ЕУ и...

Аудиоснимката на која се слуша Јелена Жугиќ од ВМРО-ДПМНЕ е вистински доказ дека Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ се против ЕУ и против НАТО, велат...

ВМРО-ДПМНЕ му подари бел мантил на Филипче и лампиони на Шилегов

ВМРО-ДПМНЕ му подари бел мантил на министерот за здравство, Венко Филипче, и лампиони за градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, симболично порачувајќи дека Филипче...