Ознака: јастозите

Борба на(д) јастозите

Рекламните спотови на водечките партии, кои деновиве ѝ „сервираат“ на јавноста противотрови за хаосот во кој очигледно тоне целата земја (а чија „заслуга“ нераздвојно...

Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 (https://gogoanime.be/m/WXNA) Episode 11 at GoGoAnime gogoanime list

Watch Attack on Titan (Dub) Episode 6 at website https://animeheaven.pro toradora anime heaven