-4 C
Skopje
18.1.2019 - 23:26

Ознака: Штип-Радовиш

Едно лице загина, а четири се повредени во тешка сообраќајна несреќа...

Тешка сообраќајна несреќа се случила синоќа на патот Штип-Радовиш во близина на клучката кај село Љуботен, во која 51-годишна виничанка им подлегнала на повредите,...