-2.2 C
Skopje
24.1.2022 - 11:02

Ознака: „Штарк арена“

Tамара Тодевска – една од водителките на регионалната музичка манифeстација МАС

Сѐ е подготвено за вечерашното доделување на наградите на регионалната музичка манифестација МАС, која ќе се одржи во белградската „Штарк арена“. Преносот почнува во...