22 C
Skopje
22.9.2018 - 13:36

Ознака: шести мундијал

Ракометарите тргнуваат кон шестиот мундијал

Селекторот Гонзалес денеска треба да го одржи првиот тренинг (без Миркуловски и без Талески) од подготовките за двата меча со Романија (в недела во...