Ознака: Шекил О’Нил

Да не се разделеа Коби и Шек, ќе освоеја десет титули

Рон Артес, поранешниот играч на Лос Анџелс Лејкерс, и уште неколку други тимови смета дека Коби Брајант и Шекил О'Нил ќе освоеле десет титули...