12 C
Skopje
25.9.2018 - 5:46

Ознака: шампионска титула

Вардар 12-ти пат првак на Македонија

Следни цели на црвено-црните, се одбрана на насловите во Купот на Македонија (викендов) и европската титула во ЛШ, следниот викенд во германскиот град Келн На...