6 C
Skopje
15.11.2018 - 1:27

Ознака: чајџилница

Залутан куршум заврши во стомакот на арачиновец

Во чајџилница во Арачиново вчера бил повреден дваесет и тригодишен маж од залутан куршум. Повредениот е префрлен во Градската болница каде му е укажана...