-5.2 C
Skopje
17.1.2022 - 1:55

Ознака: Чанг Сонг-мин

Кој е човекот што стои зад гласините за смртта на Ким...

Изворот за најновите гласини дека Ким Јонг-ун е на смртна постела е истиот пензиониран корејски политички секретар кој објави дека Ким Јонг-ун починал претходно...