11.8 C
Skopje
25.10.2021 - 18:30

Ознака: Централна единица за следење на инфраструктурни проекти

Битиќи и Галовеј потпишаа меморандум за следење на инфраструктурните проекти

Заменикот на претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи и амбасадорката на Обединетото Кралство во Северна...