10.8 C
Skopje
28.10.2021 - 13:59

Ознака: целосна пауза

Во Шпанија без публика, во Италија целосна пауза до 3 април

Во двете најсилни фудбалски лиги во Шпанија, Ла лига и Лига 2, по препорака од Министерството за здравство и спортскиот совет, натпреварите во наредните...