20.5 C
Skopje
25.8.2019 - 4:59

Ознака: Цвеќарница

Цвеќарница, не цвеќара

Време е за одбирање подароци… Па, ајде да почнеме да размислуваме. Или, еве, како размислува една моја сосетка. - За сестра ми знам што да...