31.8 C
Skopje
25.6.2021 - 13:08

Ознака: холедеј ин

Богдановиќ за зградите спроти „Холидеј ин“: Потребна ни е поддршка од...

Градоначалникот на oпштина Центар, Саша Богдановиќ, заедно со секретарката на општината, Маја Ралевска, утринава одржаа онлајн состанок со Државната комисија за спречување на корупцијата...