28.8 C
Skopje
16.9.2021 - 18:15

Ознака: „Хастлерс“

Џенифер Лопез се срами од некои сцени во новиот филм „Хастлерс“

По објавувањето на првиот трејлер на филмот „Хастлерс“, во кој глумат Карди Би и Џенифер Лопез, познатата пејачка и глумица, изјави дека се срами...