-3.2 C
Skopje
18.1.2022 - 1:54

Ознака: Харалд Копиц

Таткото кој ги уби своите три деца во Загреб префрлен во...

Харалд Копиц, кој кон крајот на минатиот месец во изнајмен стан во Загреб ги уби трите свој деца, бил префрлен во Одделот за психијатрија...

Труење, па давање е најверојатно причината за смртта на децата убиени...

Децата што во Хрватска беа убиени од страна на нивниот татко – Австриецот Харалд Копиц, најверојатно првично биле отруени, пишуваат хрватските медиуми. Според неофицијални информации,...