-2.2 C
Skopje
19.1.2022 - 9:47

Ознака: хакиран телефон

Кој го хакирал телефонот на најбогатиот човек на светот?

Саудиска Арабија ги отфрли како апсурдни пишувањата на „Гардијан“ дека го хакирала телефонот на сопственикот на „Амазон“ и на „Вашингтон пост“, Џеф Безос. Повикувајќи се...