15 C
Skopje
25.9.2018 - 11:29

Ознака: фронтови

Кој прв ќе ја спушти топката

Ердоган и Трамп мора да направат чекори, макар и симболични, во насока на намалување на тензиите, пред да биде предоцна и да се направи...