12.4 C
Skopje
6.4.2020 - 19:38

Ознака: Френк Синатра

Френк Синатра – најдоброто допрва треба да дојде

Песната „New York, New York“ e, секако, заштитниот знак на Френк Синатра. Таа е хит над хитовите, секогаш актуелна и секогаш со задоволство слушана....