24.4 C
Skopje
13.5.2021 - 20:50

Ознака: фотошоп

Австралискиот премиер направил фотошоп со две леви нозе

Австралискиот премиер Скот Морисон стана објект на потсмев на социјалните мрежи откако членовите на неговиот кабинет ја фотошопирале неговата семејна фотографија, но на тој...