Ознака: финансиски средства

Либан нема финансиски средства да се справи со последиците од експлозијата

Либан нема доволно финансиски средства за да се справи со последиците од експлозијата во Бејрут, изјави либанскиот министер за економија и трговија, Раул Нехем,...

Реакција од Централен регистар по изјавата на Нури Бајрами за ИВЗ

По однос на денешната изјавата на Нури Бајрами од ДКСК поврзана со незаконитости и злоупотреба на финансиски средства на ИВЗ, меѓу другото беше наведено недоставување...

АВМУ ќе донира дополнителни финансиски средства за ТВ Вис која ја...

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги ќе донира финансиски средства на ТВ Канал Вис Струмица со цел да и помогне на телевизијата во...

Watch Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature Episode Full (https://gogoanime.be/m/dx8X/ep-1) at website https://gogoanime.be assassination classroom gogoanime

The Day I Became a God Episode 12 at AnimePlanet anime planet bungou stray dogs