-4 C
Skopje
18.1.2019 - 23:32

Ознака: финалисти

Финалистите од 2014-та само со победи може да останат во Русија

Денеска почнуваат дуелите од третата рунда на фудбалското СП, која треба да ги потврди репрезентациите што веќе си обезбедија пласман во нокаут-фазата и да...

УЕФА: Финалистите во ЛШ ќе добијат по 17 илјади билети

Двата тима финалисти во Лигата на шампионите ќе добијат по 17 илјади билети за Финалето на 26 мај на Олимпискиот стадион во Киев, објави...