7.5 C
Skopje
14.12.2019 - 4:51

Ознака: филм „Бикини Мун“

Вечерва македонска премиера на „Бикини Мун“

Премиера на филмот „Бикини Мун“ во режија на Милчо Манчевски ќе се одржи вечерва, во 20 часот, во киното „Милениум“, а пред проекцијата на...