10.8 C
Skopje
14.10.2019 - 4:08

Ознака: физички нападнат

Тепачка во скопско училиште

Во средното училиште „Марија Кири Склодовска“ во Скопје вчера 16-годишно момче било физички нападнато од страна на негови соученици. -Вчера во 22 часот во СВР...