1.3 C
Skopje
18.11.2018 - 20:31

Ознака: фатен

Фатен затвореникот што избега од „Идризово“

Триесет и осумгодишниот Б.М. од Куманово, со престој во Градско, синоќа во Велес бил лишен од слобода. МВР информира дека по него од 9 јануари била...