-6.2 C
Skopje
20.1.2022 - 0:56

Ознака: фасадата

И ние сме ѕвезда на европското небо

Под мотото и ние сме ѕвезда на европското небо, децата од градинката „11 Октомври“ вчера го прославија Денот на Европската Унија. На настанот учествуваа...