2.8 C
Skopje
20.10.2021 - 7:03

Ознака: фантомки

Нов тренд во Кина, сите носат фантомки на плажа

Покрај бикини, Кинезите во последно време носат и фејскин, парче ткаенина дизајнирано да спречи лицето да изгори при капење на плажа. Всушност, тоа се...