10.2 C
Skopje
29.11.2021 - 16:41

Ознака: утробата

Рибата смрди од утробата

Некогашниот премиер Љубчо Георгивски, во едно од неговите постпремиерски интервјуа, изјави оти најголемите грешки, како премиер и како партиски лидер, ги правел во делот...