-1.2 C
Skopje
24.2.2020 - 6:41

Ознака: урнисаа

Клиентелизмот и лажните вести го урнисаа новинарството

Првата работна недела по новогодишните и божиќните празници почна со лоши вести, со кои новинарството во сите балкански земји се претставува во лошо светло....