6.4 C
Skopje
28.10.2021 - 4:31

Ознака: ургентен центар

Нападната вработена во Ургентниот центар во Куманово

Вработена во Ургентниот центар во Куманово пријавила дека додека била на работното место ја нападнало едно лице. Инцидентот се случил вчера околу 15 часот. Се преземаат...