19.8 C
Skopje
20.6.2021 - 0:52

Ознака: улични кучиња

Активисти за заштита на животните упаднаа на собир на Шилегов и...

Активисти за заштита на животните упаднаа на собир во скопската населба Аеродром кадешто средба со граѓаните имаа градоначалниците на Скопје и Аеродром, Петре Шилегов...