4.1 C
Skopje
29.2.2020 - 10:13

Ознака: укинато

Од поранешните функционери обезбедување користи само уште Груевски

МВР го укина и последното лично обезбедување за функционери од поранешната влада. Од МВР за МИА потврдија дека по направените безбедносни процени не постои...