Ознака: увид во докази

Ременски вршеше увид во доказите шест часа

Речиси шест часа траеше увидот во доказите на пратеничката и потпретседателка на Собранието, Фросина Ременски, за случајот со работата на невладината „Меѓународен сојуз“, во...