-9.2 C
Skopje
26.1.2022 - 5:25

Ознака: убодни рани

Хоспитализирана 25- годишна девојка со убоднa ранa во стомакот

Со убодни рани во стомакот синоќа е хоспитализирана 25- годишна девоја од Скопје. Како што информира полицијата, вчера околу 17,30 часот во Единицата за...