16.5 C
Skopje
19.4.2019 - 13:03

Ознака: ту челос

Скопскиот концерт на „Ту челос“ одложен за 19 октомври

Скопскиот концерт на една од светски музички атракции, „Ту челос“, наместо на 6-ти, ќе се одржи на 19-ти октомври, на истата локација, СРЦ „Борис...